logo

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness Trener zajęć grupowych

Emilia Dunajska

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness- nowoczesne formy gimnastyki. Z branżą fitness związana jest od 2008 roku. Jak sama mówi, ma ogromne szczęcie, bo jej praca jest jej pasją. Dba o to, aby jej podopieczni byli odpowiednio zmotywowani do treningu, a pod jego koniec zawsze pojawiły się uśmiech i zadowolenie z siebie.

Podczas prowadzonych zajęć, zwraca szczególną uwagę na efektywność oraz technikę wykonywanych ćwiczeń. Od 2013 roku związana jest ze sportami sylwetkowymi. Tę przygodę rozpoczęła poprzez udział w konkursie fitLOOK 2013, gdzie zajęła trzecie miejsce. W kolejnych latach startowała w zawodach sylwetkowych, w kategorii fitness bikini oraz fitness sylwetkowe. Zdobywała tam doświadczenie trenerskie, pozwalające na jeszcze bardziej efektywną pracę ze swoimi podopiecznymi. Jej motto treningowe to „DON’T WISH FOR IT – WORK FOR IT”, ponieważ to od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy efekt końcowy i osiągnięcie zamierzonego celu.

Rekomendacje

Renata

Emilka
To odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Rzetelna , profesjonalna , zawsze punktualna, uprzejma , życzliwa .
Emilka bardzo zaraża swoją energią.
Mnie zaraziła zajęciami na stepie z choreografią bo kocham tańczyć , a Emilka zawsze wie komu czego potrzeba i w ciele i w duszy.
Takie tworzy układy taneczne że zawsze czuje motyle pod sercem.
Poza tym przykłada uwagę do prawidłowo wykonywanych ćwiczeń , natychmiast koryguje , nic nie umknie jej uwadze , jej bystre oko wypatrzy najdrobniejsze uchybienia .
Potrafi motywować i zachęcić do większego wysiłku .
UWAGA zajęcia z nią uzależniają 😊
Polecam wszystkim zajęcia z Emilką ze szczerego serca.
Dziękuje Emilko że mogłam Cię poznać 🥰

Marta

Najbardziej energatyczna instruktorka jaką znam. Wulkan energii. Zawsze uśmiechnięta. Daje nieźle w kość i jest wymagajaca,ale na zajęciach u Emilki jest zawsze taka atmosfera,że aż chce się wylewać te siódme poty

Asia

Emilka to instruktorka bardzo profesjonalna i oddana swojej pracy w sposob naturalny:)Zawsze z wielkim zaanagazowaniem podchodzi do zajęć, dzieki czemu nigdy nie ma nudy.Indywidualne podjescie i.elastycznosc to kolejna jej cecha .Zawsze swietnie przygorowana do zajęć. Fajne jest tez to ,ze Emilka ciągle sie rozwija i chetnie sie dzieli swoja wiedza. Dla mnie to numer 1 wsrod poznanych mi trenerow:)Chodzacy dybamit:)!!Zazdrszcze wszystkim, którzy moga cwiczyc pod jej okiem:)

Justyna

Emilia Dunajska
Trener personalny, trener fitness
Profesjonalizm, zaangażowanie, satysfakcja ze współpracy gwarantowana
a do tego sympatyczna, miła, fajna
Trener fitness- najfajniejsze zajęcia, uzależniające, nigdy się nie nudzące, zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć, zwraca uwagę na „podopiecznych” na sali, jest tam nie dla siebie ale dla ludzi, poprawia, koryguje błędy i jest w stanie przekonać nawet najbardziej opornego do właściwego, prawidłowego ćwiczenia np. wyciskania sztangi: mostkowanie że niby po co, jakieś tam pitu pitu jeśli chodzi o bezpieczeństwo ale argument najważniejszy użyty właśnie np. do mnie: w trakcie napięty jest brzuch, jak napięty pracuje i co najważniejsze te ćwiczenia naprawdę działają i tak np. idę na wczorajszy maraton fitness zaniedbana, zapuszczona po długim weekendzie i dziś widzę że wygląd wraca na właściwe tory, jest o niebo lepiej i jak tu nie świrować i nie jeździć za nią po całym mieście i w tym miejscu należy jeszcze wspomnieć o stepie – choreografii cudnej, idealnej muzyce, tempie, jest po prostu wszystko sam step to po prostu impreza z tym że na trzeźwo
Trener personalny – profesjonalne podejście do klienta, ćwiczenia dostosowane do osoby, początkujący czy już powiedzmy ogarnięty solidnie sobie poćwiczy nie robiąc sobie przy tym krzywdy i tu również co najważniejsze, treningi działają, poprawia się to co ma się poprawić a to wszystko w miłej sympatycznej atmosferze.
Siłownia nie jest raczej moim miejscem, trochę nudne to gdyż lubię ćwiczyć w grupie, jakaż to bowiem satysfakcja widzieć że ja daję radę a dwudziesto kilku latka nie, jest gruba, zapuszczona, poprawia mi się tym samym humor, nie mniej jednak ćwiczyłam troszkę z Emilką na siłce, opracowała mi trening i jakby to teraz rzec, pomimo że to nie jest moje miejsce, ogarnęłam je i mam alternatywę. Jak chce podnieść tyłek bo powiedzmy muszę się pokazać na plaży, to dwa, trzy treningi na siłce i jest dobrze.

Marta

Polecam zajęcia Emilki z całego serducha. Emi jest mega profesjonalna instruktorka, zawsze świetnie przygotowana, każde zajęcia są inne, nie ma nudy, jest fajna energia i co dla mnie wazne..zawsze zwraca uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń. Po każdych zajeciach u Emi mam poczucie sarysfakcji że zrobilam dobra robotę:). Polecam kazdemu kto chce widzieć efekty swoich treningów:)