logo

Emilia Dunajska

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Z branżą fitness związana jest od 2008 roku. W tym czasie uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Jak sama mówi ma ogromne szczęście bo jej praca jest jej pasją. Jako dyplomowany COACH dba o to aby jej podopieczni osiągali swój cel oraz mieli motywację do treningu.

Podczas prowadzonych przez nią treningów personalnych jak i grupowych zwraca szczególną uwagę na efektywność oraz technikę wykonywanych ćwiczeń. Od 2013 roku związana jest ze sportami sylwetkowymi dzięki którym zdobywała doświadczenie trenerskie pozwalające na jeszcze bardziej efektywną pracę ze swoimi podopiecznymi. Jej motto treningowe to „DON’T WISH FOR IT – WORK FOR IT”, ponieważ to od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy efekt końcowy i osiągnięcie zamierzonego celu.

Rekomendacje

Basia

Następnym razem przynieś zeszyt – tak zaczął się mój pierwszy trening personalny u Emilii Dunajskiej
Mija drugi miesiąc wspólnego trenowania, mam zeszyt a w nim same niespodzianki. Nagle okazuje się że mogę podnieść 55kg w block pull’u i jestem w stanie powtórzyć to 10 razy, ale…. Warunek konieczny – trzeba się słuchać: odżywianie, woda, trening, spanie. W zamian w ofercie otrzymujesz bezustanne „dopieszczanie” każdego ruchu: łopatki ściągnięte, brzuch napięty, nadgarstki wyprostowane, rotacja, retrakcja, depresja I kiedy już myślisz, że nie ogarniesz, że nie da się już bardziej, że nic ze mnie nie będzie, to ni stąd ni z owąd słyszysz: „no, te plecy już zaczynają wygladać” , „nie mam się czego przyczepić” itp. Motywacja podskakuje co najmniej do poziomu: „dawaj jeszcze piątkę na sztangę”
Serdecznie polecam. Emilia Dunajska = skuteczna motywacja, zaangażowanie, profesjonalizm.