logo

Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

mgr Dagmara Sijka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ze specjalizacją trener personalny oraz fitness-nowoczesne formy rekreacji. Ze sportem związana od najmłodszych lat. W latach 2008-2012 zawodniczka ligi kadetek oraz juniorek Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej w UKS BETA BŁONIE. Uczestniczka licznych warsztatów oraz szkoleń m.in Elite Performance Institute, ocena funkcjonalna FMS, Akademia Trenerów TI Fitness moduł I oraz II, podstawy kettlebells. Posiada również uprawnienia instruktora sportu narciarstwa zjazdowego. W pracy głównie stawia na bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do podopiecznych. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym, który da nam wszechstronny rozwój i pomoże pozbyć  się nam codziennego bólu np. kręgosłupa. Ważny jest dla niej ciągły rozwój i samokształcenie, które cały czas pozwala nam podnosić swoje kwalifikacje.

Certyfikaty

Rekomendacje

Ela B.

Trening z Dagmarą to naprawdę czysta przyjemność powiedziałabym, że strzał
w dziesiątkę. Dagmara jest osobą kompetentną w zakresie treningów, potrafi
motywować i słuchać. Dobiera ćwiczenia i wysiłek do moich możliwości,
pomaga radą w kwestii diety. I pomijając już profesjonalizm co jest
oczywiste, to lubię Dagmarę jak człowieka, jest miła, subtelna, wesoła i
to sprawia, że mam jeszcze większą ochotę na trening a przecież o to
chodzi.
Nie zamieniłabym jej na nikogo innego:).

Renata Sz.

Z Dagmarą trenuję od kilku miesięcy. W tym krótkim czasie udało nam się wypracować efekty, które motywują mnie do dalszej pracy:)
Dagmara na każde zajęcia przygotowuje nowy zestaw ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów, na których zależy mi najbardziej. Na bieżąco reaguje i w odpowiednim tempie zwiększa ciężar/liczbę powtórzeń/stopień trudności treningu, co pozwala na robienie postępów. Poprawiła się moja kondycja, sprawność, muskulatura, ale także samopoczucie i zadowolenie z siebie:)
Bardzo dobra atmosfera pracy, uważność, cierpliwość, zaangażowanie i miękkie motywowanie sprawia, że ćwiczę z przyjemnością i nie opuściłam żadnych zajęć (wcześniej trudność stanowiło utrzymanie regularności aktywności fizycznej). A dzięki zmienności ćwiczeń treningi nigdy nie są nudne i czas szybko upływa. Bardzo duża wiedza, którą Dagmara dzieli się podczas treningu jest dodatkowym bonusem, a jednocześnie powoduje, że staję się coraz bardziej świadomym sportowcem-amatorem.
Gorąco polecam zajęcia z moją Trenerką i wszystkich niezdecydowanych zachęcam do tej formy zajęć:)

Dorota K.

Siłownia TI plus trenerka Dagmara to zdecydowanie najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. W tym biznesie chodzi o to aby trener Cię nie zniechęcił, wiedział gdzie leży twoja granica i nie doprowadził Cie do miejsca w którym możesz spotkać kontuzje. Dzięki Dagmarze ja 35-latka, która nigdy nie miała nic wspólnego z wysiłkiem fizycznym ( zawsze wolałam matematykę 😉 dziś robię bez obaw martwe ciągi i z tygodnia na tydzień zwiększam obciążenie! Polubiłam siłownie bo widzę efekty i polecam to każdemu!