logo

Trener Personalny Trener Przygotowania Motorycznego

mgr Czesław Parteka – specjalista treningu medycznego

Nazywam się Czesław Parteka, jestem trenerem personalnym z pięcioletnim stażem. Ukończyłem studia magisterskie w Akademi Wychowania Fizycznego w Warszawie. Odbyłem liczne szkolenia z zakresu teorii sportu, fizjologi wysiłku czy dietetyki. Jestem certyfikowanym trenerem przygotowania motorycznego Elite Performance Institute. Obecnie pomagam ludziom realizować swoje marzenia. Treningi personalne prowadzę wykorzystując elementy treningu funkcjonalnego, gimnastyki, trójboju siłowego, olimpijskiego podnoszenia ciężarów i metody bodybuilding.

Pomagam ludziom uzyskać upragnioną sylwetkę w przyjemny i bezpieczny sposób. Uważam, że technika wykonywania ćwiczeń jest najważniejsza a zdrowe podejście do treningu pozwoli długo cieszyć się świetną kondycją. Staram się edukować swoich podopiecznych i dbać o harmonijny rozwój. Dbam zarówno o odpowiednie przygotowanie motoryczne jak i zdrową dietę moich klientów. Ułożę Ci trening, jadłospis i pomogę dobrać odpowiednie suplementy. Jeśli wciąż boisz się, że nie zdołasz wypracować zdrowej/ sportowej/ zgrabnej sylwetki to zapraszam na treningi ze mną a razem osiągniemy Twój cel! Do współpracy zapraszam również sportowców (zarówno profesjonalnych jak i amatorów). Z przyjemnością pomogę Wam poprawić osiągi oraz przygotuję Was do sezonu startowego.

Galeria

Rekomendacje

Jacek Wesołowski

Z panem Czesławem trenuje ok. dwóch lat, trafiłem do niego przez przypadek. Zapisałem się na siłownię, gdzie trzeba było zrobić potrzebne badania wysiłkowe i sprawnościowe, ponieważ byłem po przebytym zawale i powinienem ćwiczyć pod kontrolą. Na badania został akurat mi przydzielony pan Czesław, który wydał mi się bardzo kompetentny i zaangażowany w tym co robi. …i tak się umówiliśmy na pierwszy trening, który trwa do dzisiaj,. Pan Czesław jest osobą rzetelną, profesjonalną i niezwykle punktualną. Posiada wieloletnie doświadczenie trenerskie, jest świetnie przygotowany metodycznie do pracy jako trener indywidualny, oprócz tego cały czas się rozwija i szkoli. Ćwiczenia są urozmaicone i mam pewność, że są prawidłowo dobrane, bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne. Jako mój osobisty trener czuwa, abym nie popełniał błędów. Każde z ćwiczeń jest odpowiednio uzasadnione i dobrane do mojego stanu zdrowia. Jest otwarty na moje sugestie. Wprowadza nowe elementy, dopasowuje ćwiczenia do indywidualnych możliwości. Trenujemy wspólnie od dwóch lat i rezultaty są satysfakcjonujące. Mimo dużego wysiłku oraz intensywności ćwiczeń atmosfera podczas treningu jest miła i przyjazna. Godziny treningów są elastyczne – zawsze jesteśmy w stanie znaleźć pasujący termin. Dzięki Czesławowi poszerzyłem swoją wiedzę na temat diety i zdrowego trybu życia. Jako trener personalny świetnie potrafi zmotywować do realizacji założonych celów.
Serdecznie polecam z nim współpracę każdemu, kto chciałby po prostu lepiej się poczuć, lepiej wyglądać i być zdrowszy!