logo

Trener Personalny

mgr Bartłomiej Mierzejewski

Trener przygotowania motorycznego, w przeszłości zawodnik podnoszenia ciężarów (Akademicki Wicemistrz Polski 2017 w kat. do 85kg). Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie.

Połączenie merytorycznej wiedzy uzyskanej w trakcie studiów oraz praktyki zawodniczej wykorzystuje we współpracy z podopiecznymi. W treningu kładzie nacisk na nauczanie poprawnych wzorców ruchowych i dążenie do prawidłowej postawy ciała. Stawia na harmonijny rozwój sylwetki wykorzystując ćwiczenia wielostawowe oraz elementy podnoszenia ciężarów.

Potrafi odpowiednio dobrać rodzaj ćwiczeń i obciążenia treningowe w zależności od stopnia zaawansowania i założonych celów. Trenuje zarówno z osobami stawiającymi pierwsze kroki na siłowni jak i zawodnikami szlifującymi formę sportową.

Certyfikaty

Rekomendacje

Artur Matusiak

Treningi w TI Fitness rozpocząłem trochę na euforii postanowień noworocznych ale przede wszystkim jako forma rehabilitacji po operacjI wszczepienia endoprotezy w obu stawach biodrowych. Moje szczęście, że trafiłem na trenera Bartłomieja Mierzejewskiego, który szybko zrozumiał moje ograniczenia ale przede wszystkim zaczął zmieniać moje myślenie o tychże ograniczeniach.

Odpowiednio dobrane ćwiczenia oraz proste rady odnośnie przenoszenia tych ćwiczeń na życie codzienne dość szybko przyniosły spodziewane efekty, a teraz już je przekraczają 🙂

Wreszcie waga ciała jest na odpowiednim poziomie (10 kg mniej i utrzymane), zakresy ruchu się systematycznie poprawiają ale co najważniejsze ogólna motoryka i wzmocnione te partie mięśniowe, które wcześniej praktycznie nie były wykorzystywane przez mój organizm.

Połączenia wszystkim, którzy chcą poprawić ogólną kondycję, motorykę, siłę etc.