logo

Anieszka Stefaniak, trener personalny, fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta Trener Personalny

mgr Agnieszka Stefaniak

Trener Personalny, Fizjoterapeuta po Wyższej Szkole Rehabilitacji, Instruktor Pilates, Instruktor Kettlebell, Szkoleniowiec dla Fit Academy – Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych.

W swojej pracy łączy elementy wielu rodzajów treningu, skupiając się na poprawie ogólnej sprawności i zdrowia Podopiecznych. Zajmuje się głównie treningiem medycznym oraz funkcjonalnym, pracuje również z kobietami w ciąży i po ciąży. Uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu zarówno różnych rodzajów treningu, jak i fizjoterapii i terapii manualnej. Ciepła i empatyczna, z dużą dawką kreatywności i pozytywnej energii, wprowadzi Cię w świat zdrowego i ciekawego treningu.

Galeria

Rekomendacje

Elliza

Treningi prowadzone przez Agnieszkę są zawsze przemyślane i dobrane do indywidualnych oczekiwań i predyspozycji, nie ma miejsca na rutynę, zaangażowanie trenerki, jej pasja i energia udziela się podczas wspólnie spędzonego czasu na siłowni.

Marlena

Agnieszka jest fantastyczna! Jedyna trenerka, z którą chciałam się męczyć:) I są efekty! Do tego podsyła różne ciekawe przepisy. Polecam z pełnym przekonaniem 🙂

Katarzyna

Trenuję z Agnieszką od ponad roku – w tym czasie wiele się od niej nauczyłam. Trening to nie jest po prostu godzina spędzona na machaniu ciężarkami ze standardowym zestawem ćwiczeń, który aplikowany jest każdemu podopiecznemu. Trening jest dopasowany pode mnie, moje potrzeby, oczekiwania i wiem, że służy mojemu zdrowiu – zarówno fizycznemu, jak i psychicznemu 🙂 Agnieszka przykłada ogromną wagę do poprawności wykonywanych ćwiczeń (duża część niepotrzebnych napięć i bóli minęła od kiedy trenujemy razem), wymaga zaangażowania i skupienia – ale sama jest bardzo zaangażowana w mój trening, zawsze skoncentrowana na mnie, wyjaśnia co robimy i dlaczego to robimy. Taka trenerka to skarb