logo

Anieszka Stefaniak, trener personalny, fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta Trener Personalny

mgr Agnieszka Stefaniak

Mam na imię Agnieszka. Jestem trenerem personalnym, fizjoterapeutą, akupunkturzystą, instruktorem Pilates, instruktorem Soma Move oraz wykładowcą na studiach podyplomowych na kierunku Trener Personalny.


W swojej pracy łączę elementy wielu rodzajów treningu, skupiając się na poprawie ogólnej sprawności i zdrowia moich Podopiecznych. Zajmuję się głównie treningiem medycznym oraz funkcjonalnym, pracuję również z kobietami w ciąży i po porodzie. W pracy koncentruję się przede wszystkim na dobrze pracującym core, a także na przyjemności, jaką może dawać aktywność fizyczna oraz relacji, która nawiązuje się między trenerem a Podopiecznym. W TI Health Club prowadzę również gabinet fizjoterapii, akupunktury i masażu. Uczestniczę w wielu szkoleniach z zakresu zarówno różnych rodzajów treningu, jak i fizjoterapii i terapii manualnej. 
W swoim treningu łączę różne rodzaje ruchu, co daje mi ogólną sprawność fizyczną, dobre samopoczucie i zdrowie. Moim celem w treningu jest nauczyć Cię bezpiecznego i poprawnego wykonywania ćwiczeń oraz świadomości ruchu, co przełoży się na szeroko pojęte zdrowie i funkcjonalność na co dzień.

Galeria

Rekomendacje

Elliza

Treningi prowadzone przez Agnieszkę są zawsze przemyślane i dobrane do indywidualnych oczekiwań i predyspozycji, nie ma miejsca na rutynę, zaangażowanie trenerki, jej pasja i energia udziela się podczas wspólnie spędzonego czasu na siłowni.

Marlena

Agnieszka jest fantastyczna! Jedyna trenerka, z którą chciałam się męczyć:) I są efekty! Do tego podsyła różne ciekawe przepisy. Polecam z pełnym przekonaniem 🙂

Katarzyna

Trenuję z Agnieszką od ponad roku – w tym czasie wiele się od niej nauczyłam. Trening to nie jest po prostu godzina spędzona na machaniu ciężarkami ze standardowym zestawem ćwiczeń, który aplikowany jest każdemu podopiecznemu. Trening jest dopasowany pode mnie, moje potrzeby, oczekiwania i wiem, że służy mojemu zdrowiu – zarówno fizycznemu, jak i psychicznemu 🙂 Agnieszka przykłada ogromną wagę do poprawności wykonywanych ćwiczeń (duża część niepotrzebnych napięć i bóli minęła od kiedy trenujemy razem), wymaga zaangażowania i skupienia – ale sama jest bardzo zaangażowana w mój trening, zawsze skoncentrowana na mnie, wyjaśnia co robimy i dlaczego to robimy. Taka trenerka to skarb