logo

Instruktor hip-hop Trener zajęć grupowych

Agnes

Dyplomowana instruktorka sportu i rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Członkini kadry Polish Fitness Academy.

Absolwentka wydziału Architektury Krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Promotor oraz jeden z pierwszych trenerów programu Total Muscle Training w Polsce. Przygodę ze sportem zaczęła mając 6 lat. Wielokrotna medalistka mistrzostw młodzików w Taekwon-do. Poza sportem jej największym zamiłowaniem jest taniec.

Występuje w różnych formacjach tanecznych. Jej talent i pasję podziwiać można na scenach licznych festiwali. Treningi z Agnieszką, to nie tylko technika ukierunkowna na rozwój i wzmocnienie mięśni, ale także kreatywne choreografie oparte na ekspresji i wyzwalaniu piękna kobiecego ruchu. Dążąc do perfekcji czynnie bierze udział w wielu międzynarodowych konwencjach i szkoleniach fitness, a także warsztatach i festiwalach tanecznych tj: IFAA, Reebok, Fit style i inne, czerpiąc wiedzę od najlepszych na świecie.

Rekomendacje

Małgorzata

Zajęcia z Agnes to zawsze pełna satysfakcja i czas przeznaczony na trening wykorzystany do maximum. Agnieszka potrafi dostosować wersję ćwiczeń do osób mniej zawansowanych, co zawsze robi, ale na jej zajęciach również świetnie  czują się osoby wyćwiczone, które mogą dać z siebie wszystko, motywowane jej energią. Zajęcia typu Tabata lub TBC są zawsze super i wyciskają morze potu, ale Agnieszka prowadzi również świetne zajęcia choreograficzne dla osób, które chcą popracować nad pamięcią i koordynacja ruchową.

Dorota

Na zajęciach u Agnes można liczyć na profesjonalizm, pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do uczestników zajęć. Czy chcesz poprawić kondycję, czy też wymodelować ciało, zajęcia u Agnieszki są odpowiednim miejscem by to osiągnąć.

Justyna

Profesjonalizm, zaangażowanie a ciągłym uśmiechem na twarzy zaraża pozytywną energią:) Prowadzone przez Nią zajęcia nigdy nie są nudne, prowadzi je tak aby każdy, zarówno początkujący jak i zaawansowany znalazł coś dla siebie, aby był zadowolony. W trakcie zajęć motywuje, poprawia, zachęca do większego wysiłku nie zostawiając ćwiczących samym sobie. Zawsze przygotowana. Zajęcia u Agnes uzależniają. Trudno jest póżniej znaleźć trening na adekwatnym poziomie dlatego np ja ćwiczę u Agnes obecnie 2-3 razy w tygodniu 🙂