logo

Treningi Personalne

Siłownia

Zajęcia grupowe

Godziny otwarcia:

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-23.00,
a w weekendy od 8.00 do 21.00.

Akceptujemy karty:

fitprofit fitsport multisport sodexo ok system karta warszawiaka

OCZEKUJ WIĘCEJ

... TO HASŁO, KTÓRE ZOBOWIĄZUJE NAS DO ZACHOWANIA NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW

Powierzchnia Klubu to ponad 1500 m kwadratowych, na dwóch piętrach galerii KEN CENTER. Wizytę rozpoczynamy na III piętrze, gdzie nasi klienci otrzymują do dyspozycji dwie przestronne sale, TI BOX oraz TI FIT z doskonałym nagłośnieniem. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Oferta obejmuje zajęcia typu cross, wzmacniające, taneczne, mentalne, prozdrowotne i wiele innych.

Instruktorzy fitness należą do najlepszych w Warszawie. Amatorom siłowni oddajemy salę wyposażoną w sprzęt renomowanych producentów, między innymi firmy Life Fitness, profesjonalny pomost do ciężarów oraz klatkę do cross treningu.

Na II piętrze wkraczamy do „innego świata”: na otwartej, ponad 500-metrowej powierzchni znajdziemy urządzenia niedostępne w innych fitness klubach. Począwszy od bieżni tartanowej, sztucznej trawy, ścianki reakcyjnej a skończywszy na pneumatycznym urządzeniu firmy KEISER używanym między innymi do specjalistycznego treningu mocy. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy wykonywać każdy rodzaj treningu, przynoszący korzyści zarówno osobom początkującym jak i wyczynowym sportowcom.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Aby otrzymać darmowy kupon, wypełnij

Formularz

Pracownik Klubu skontaktuje się z Panią/Panem w celu umówienia terminu darmowej wizyty.

Nie przegap

Aktualności

Ponowne otwarcie klubu

Z radością informujemy, że nasz Klub wznawia działalność z dniem 06.06.2020 r. Już teraz zapraszamy do zakupu naszych karnetów. Przede wszystkim zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby wznowić treningi a utraciły bądź zrezygnowały z kart partnerskich.

GRAFIK ZAJĘĆ

Drodzy Klubowicze,

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć, który będzie obowiązywał od momentu ponownego otwarcia klubu! 🙂

 

TI Fitness

REGULAMIN FIT-PAKIETÓW

 1. Fit-Pakiety przeznaczone są dla osób chcących pracować nad swoją formą w warunkach domowych i nie wymagają wykorzystania dodatkowego sprzętu treningowego.
 2. Kontent treningowy Fit-Pakietów tworzony jest w 100% przez zespół  trenerów  i instruktorów TI FITNESS co jest gwarancją merytorycznej jakości.
 3. Dostęp odbywa się poprzez dołączenie do dedykowanych temu zamkniętych grup na FB: Fit-Pakiet Podstawowy oraz Fit-Pakiet Premium.
 4. Członkowie otrzymują dostęp na 30 dni.
 5. Członkowie dołączani są do grup po weryfikacji płatności przelewem na konto 25 1160 2202 0000 0000 7418 1201; w tytule przelewu podajemy: imię, nazwisko oraz który pakiet wybieramy (Fit-Pakiet Podstawy lub Fit-Pakiet Premium).
 6. Treści udostępniane w ramach akcji Fit-Pakiet są własnością TI FITNESS i nie można ich kopiować oraz udostępniać.
 7. Wpłaty za pakiety są bezzwrotne.
 8. Dostęp do treści gwarantujemy na 12 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty lub po po przesłaniu potwierdzenia przelewu na adres mailowy biuro@trenerindywidualny.pl
 9. Koszt Pakietu Podstawowego wynosi 80 zł, koszt Pakietu Premium wynosi 100 zł.
 10. Plany i programy treningowe prezentowane w ramach Fit-Pakietów  nie podlegają indywidualnym modyfikacjom na prośbę użytkowników.
 11. Indywidualne modyfikacje są przewidziane jako oddzielna usługa, w tym celu prosimy kontakt na maila treningi@trenerindywidualny.pl
Wybrane zdjęcia i filmy z naszej

Galerii

fitness klub ursynów
fitness warszawa ursynów
klub sportowy ursynów
siłownia warszawa ursynów
trener osobisty warszawa ursynów
ursynów siłownia
trener personalny ursynów