logo

Treningi Personalne

Siłownia

Zajęcia grupowe

Godziny otwarcia:

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-23.00,
a w weekendy od 8.00 do 21.00.

Akceptujemy karty:

fitprofit fitsport multisport sodexo ok system karta warszawiaka

OCZEKUJ WIĘCEJ

... TO HASŁO, KTÓRE ZOBOWIĄZUJE NAS DO ZACHOWANIA NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW

Powierzchnia Klubu to ponad 1500 m kwadratowych, na dwóch piętrach galerii KEN CENTER. Wizytę rozpoczynamy na III piętrze, gdzie nasi klienci otrzymują do dyspozycji dwie przestronne sale, TI BOX oraz TI FIT z doskonałym nagłośnieniem. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Oferta obejmuje zajęcia typu cross, wzmacniające, taneczne, mentalne, prozdrowotne i wiele innych.

Instruktorzy fitness należą do najlepszych w Warszawie. Amatorom siłowni oddajemy salę wyposażoną w sprzęt renomowanych producentów, między innymi firmy Life Fitness, profesjonalny pomost do ciężarów oraz klatkę do cross treningu.

Na II piętrze wkraczamy do „innego świata”: na otwartej, ponad 500-metrowej powierzchni znajdziemy urządzenia niedostępne w innych fitness klubach. Począwszy od bieżni tartanowej, sztucznej trawy, ścianki reakcyjnej a skończywszy na pneumatycznym urządzeniu firmy KEISER używanym między innymi do specjalistycznego treningu mocy. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy wykonywać każdy rodzaj treningu, przynoszący korzyści zarówno osobom początkującym jak i wyczynowym sportowcom.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Aby otrzymać darmowy kupon, wypełnij

Formularz

Pracownik Klubu skontaktuje się z Panią/Panem w celu umówienia terminu darmowej wizyty.

Nie przegap

Aktualności

OGŁOSZENIE

Kochani,

Niestety w związku z najnowszym rozporządzeniem Rady Ministrów od 28.12.2020r. jesteśmy zmuszeni bardzo znacząco ograniczyć funkcjonowanie naszego TI Health Clubu.
Zgodnie z wyłączeniami w ograniczeniach nasza kadra będzie kontynuować rehabilitację i treningi medyczne. Z infrastruktury klubu będą mogli również korzystać sportowcy zawodowi (kadr narodowych, lig zawodowych, Ci pobierający stypendia oraz zawodnicy klubów młodzieżowych). Mamy nadzieję, że w nowym roku będziemy mogli poszerzać ofertę dostępnych dla Was usług. Oczywistym jest, że na ten czas Wasze karnety będą zawieszone. Mimo wszystko, korzystając z okazji w imieniu całego zespołu składamy Wam najserdeczniejsze życzenia – zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Zespół TI Health Club

Ogłoszenie

21.12. 2020 – Brazylijskie Jiu-Jitsu 20:30 Kamil Teofilak – ZAJĘCIA ODWOŁANE
23.12.2020 – TI Performance 19:00 – ZASTĘPSTWO – Nina Kiryłowicz

24.12.2020 – 8.30 TBC – ZAJĘCIA ODWOŁANE

24.12.2020 – 9:30 ZDROWY KRĘGOSŁUP – ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ ZGODNIE Z GRAFIKIEM

 

TI HEALTH CLUB

TI SPORTS CLUB

Kochani,

jesteśmy ciekawi, ilu z Was myślało kiedykolwiek o tym, aby stać się formalnie sportowcami? Jeśli wśród naszej społeczności są tacy marzyciele to wychodzimy temu na przeciw:)

Wiemy, że w TI Health Club trenuje wielu pasjonatów sportu, których treningi programowane są zgodnie z najnowszymi trendami światowymi. Obserwujemy, że Wasze zaangażowanie sportowe często nie odbiega od profesjonalnych sportowców. Zgodnie z przepisami prawa formalnie sportowcem zostajemy w momencie przystąpienia na zasadach członkostwa do zarejestrowanego klubu sportowego. Dzisiaj dajemy Wam możliwość uzyskania formalnego statusu sportowca.

Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy nad powołaniem klubu sportowego zrzeszającego pasjonatów sportu trenujących w TI Health Club i po spełnieniu wszelkich wymogów administracyjnych możemy się pochwalić, że TI Sports Club już istnieje na pełnych prawach klubu sportowego!!!

Na chwilę obecną, dzięki szerokim uprawnieniom naszej kadry trenerskiej możemy Wam zaproponować następujące sekcje sportowe:

  • narciarstwo zjazdowe
  • kulturystyka
  • judo
  • snowboard
  • pływanie
  • gimnastyka
  • podnoszenie ciężarów
  • lekkoatletyka

Oczywiście nie jest możliwe trenowanie w pełnym wymiarze wszystkich tych dyscyplin w naszym Klubie ale budowanie podstaw, trening motoryczny, przygotowanie ogólne już jak najbardziej tak! Każdy sportowiec przygotowujący się do współzawodnictwa sportowego bez względu na specyfikę dyscypliny spędza długie godziny w salach treningowych, pracując nad aspektami przygotowania ogólnego.

Aby przystąpić do naszego Klubu sportowego wystarczy zgłosić się do recepcji TI Health Club i wypełnić stosowne dokumenty. Po uiszczeniu rocznej składki członkowskiej obejmującej również 2021 rok w wysokości 119 zł staniecie się posiadaczami sportowej legitymacji klubowej. 

Członkowie klubu zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami i na zasadach ogólnych (aktywny karnet TI Health Club, karty partnerskie lub opłacone wejście jednorazowe) uzyskują pełny dostęp do infrastruktury naszego Klubu.

Statut klubu dostępny jest na recepcji klubu.

W razie pytań prosimy o kontakt z naszą recepcją lub menagerem klubu pod mailem:

fitness@trenerindywidualny.pl

Do zobaczenia na treningu!

Ze sportowym pozdrowieniem

Zespół TI Sports Club!

Wybrane zdjęcia i filmy z naszej

Galerii

fitness klub ursynów
klub sportowy ursynów
ursynów siłownia