logo

Treningi Personalne

Siłownia

Zajęcia grupowe

Godziny otwarcia:

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-23.00,
a w weekendy od 8.00 do 21.00.

Akceptujemy karty:

fitprofit fitsport multisport sodexo ok system karta warszawiaka

OCZEKUJ WIĘCEJ

... TO HASŁO, KTÓRE ZOBOWIĄZUJE NAS DO ZACHOWANIA NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW

Powierzchnia Klubu to ponad 1500 m kwadratowych, na dwóch piętrach galerii KEN CENTER. Wizytę rozpoczynamy na III piętrze, gdzie nasi klienci otrzymują do dyspozycji dwie przestronne sale, TI BOX oraz TI FIT z doskonałym nagłośnieniem. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Oferta obejmuje zajęcia typu cross, wzmacniające, taneczne, mentalne, prozdrowotne i wiele innych.

Instruktorzy fitness należą do najlepszych w Warszawie. Amatorom siłowni oddajemy salę wyposażoną w sprzęt renomowanych producentów, między innymi firmy Life Fitness, profesjonalny pomost do ciężarów oraz klatkę do cross treningu.

Na II piętrze wkraczamy do „innego świata”: na otwartej, ponad 500-metrowej powierzchni znajdziemy urządzenia niedostępne w innych fitness klubach. Począwszy od bieżni tartanowej, sztucznej trawy, ścianki reakcyjnej a skończywszy na pneumatycznym urządzeniu firmy KEISER używanym między innymi do specjalistycznego treningu mocy. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy wykonywać każdy rodzaj treningu, przynoszący korzyści zarówno osobom początkującym jak i wyczynowym sportowcom.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Aby otrzymać darmowy kupon, wypełnij

Formularz

Pracownik Klubu skontaktuje się z Panią/Panem w celu umówienia terminu darmowej wizyty.

Nie przegap

Aktualności

TI Health Club

Firma Trenerindywidualny.pl rozwijająca markę „TI” działa na rynku od 2010 roku. Jednak jej historia jest sporo dłuższa. W poniższym artykule chcielibyśmy przedstawić Wam naszą filozofię pracy, którą z pasją rozwijamy prawie 20 lat. 

Od samego początku specjalizowaliśmy się w pracy bezpośredniej z klientem a naszym znakiem rozpoznawczym stały się treningi personalne wraz z szeroko rozumianą opieką indywidualną nad każdym podopiecznym. W tej dziedzinie staliśmy się zdecydowanym liderem jeśli chodzi o jakość i profesjonalizm świadczonych usług.

Zawsze zależało nam nie tylko na poprawie wyników sportowych czy kształtowaniu sylwetki ale przede wszystkim na zdrowym stylu życia naszych podopiecznych opartym na następujących filarach:

  1. Zdrowa aktywność sportowa – najlepsza kadra trenerska, trenerzy medycznie, fizjoterapeuci
  2. Zdrowe nawyki żywieniowe – dietetyk kliniczny i sportowy
  3. Zdrowie psychiczne idące w parze ze zdrowiem fizycznym – trener mentalny
  4. Zdrowe odpoczywanie wspomagające regenerację – permanentna edukacja zdrowotna towarzysząca wszelkim działaniom w klubie

Nie znaczy to jednak, że w TI nie pracujemy nad poprawą sylwetki i utratą zbędnych kilogramów. Oczywiście robimy to każdego dnia. Natomiast nie jest to nadrzędny cel sam w sobie. Jest to niejako efekt uboczny powyższych działań, u podstawy których stoi nadrzędny cel zdrowotny.

Nasi klienci pracują również nad formą sportową, poprawą swoich parametrów siłowych i innych cech motorycznych, zgodnie z wiedzą i najlepszymi wzorcami wykorzystywanymi do tych celów na całym świecie.

Nie zgadzamy się z filozofią wykonywania ćwiczeń wyłącznie w celu zwiększenia ilości spalonych kalorii – widzimy ten aspekt znacznie szerzej. Każdy ruch, każde ćwiczenie musi mieć konkretny cel, musi służyć poprawie jakości tego ruchu i podnosić ćwiczącego na wyższy poziom wtajemniczenia treningowego. W efekcie wykonanie każdego, nawet bardzo wymagającego treningu jest jak najbardziej możliwe i bezpieczne.

Aby osiągnąć te ambitne cele bardzo starannie dobieramy kadrę trenerską, nieustannie dbamy o jej rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Każdy z członków naszego zespołu doskonale zna misję i wizję naszej firmy i swoją codzienną pracą daje temu dowód.

Dlatego zdecydowaliśmy się w nazwie naszego klubu, wzorem placówek zachodnio-europejskich, skandynawskich i amerykańskich umieścić nazwę Health.

Tak naprawdę TI to już od bardzo dawna Health Club. Jednak teraz nazwa ta będzie widniała na co dzień w naszym logotypie i tak właśnie będziemy od dziś komunikować naszą misję

Do zobaczenia w TI Health Club!!!

 

 

 

 

Zastępstwa wrzesień 2021

03.09 – 18:00, SPALANIE&WZMACNIANIE, PIĄTEK – MARTYNA 

05.09 – 11:00, TI PERFORMANCE, NIEDZIELA – TATIANA

07.09 – 20:00, TI PERFORMANCE, WTOREK – MICHAŁ ŚCIECHOWSKI 

10.09 – 8:30, SPALANIE&WZMACNIANIE, PIĄTEK – MARTYNA 

10.09 – 18:00, SPALANIE&WZMACNIANIE, PIĄTEK – MARTYNA 

12.09 – 11:00, TI PERFORMANCE, NIEDZIELA – RAFAŁ 

13.09 – 20:00, TI PERFORMANCE, PONIEDZIAŁEK – PIOTREK

16.09 – 19:00, MODELOWANIE&ROZCIĄGANIE, CZWARTEK – ANIA FILIPOWICZ

17.09 – 8:30, SPALANIE&WZMACNIANIE, PIĄTEK – SYLWIA RUSAK 

26.09 – 9:00, SPALANIE&WZMACNIANIE, NIEDZIELA – NINA

26.09 – 10:00, PILATES&ROZCIĄGANIE, 10:00 – NINA 

27.09 – 19:00, SPALANIE&WZMACNIANIE, PONIEDZIAŁEK – PIOTR BIEŃ 

ZAPRASZAMY, 

TI HEALTH CLUB 

15.08.2021

W niedzielę tj. 15.08.2021 Klub będzie czynny w godzinach 8:00-20:00. Zajęcia grupowe odbędą się według aktualnego grafiku, który widnieje na naszej stronie internetowej.

ZAPRASZAMY!

TI HEALTH CLUB

 

Wybrane zdjęcia i filmy z naszej

Galerii

fitness klub ursynów
klub sportowy ursynów
ursynów siłownia