Oczekuj więcej !

... TO HASŁO, KTÓRE ZOBOWIĄZUJE NAS DO ZACHOWANIA NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW

Powierzchnia Klubu to ponad 1500 m kwadratowych, na dwóch piętrach galerii KEN CENTER. Wizytę rozpoczynamy na III piętrze, gdzie nasi klienci otrzymują do dyspozycji dwie przestronne sale, TI BOX oraz TI FIT z doskonałym nagłośnieniem. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Oferta obejmuje zajęcia typu cross, wzmacniające, taneczne, mentalne, prozdrowotne i wiele innych.

Instruktorzy fitness należą do najlepszych w Warszawie. Amatorom siłowni oddajemy salę wyposażoną w sprzęt renomowanych producentów, między innymi firmy Life Fitness, profesjonalny pomost do ciężarów oraz klatkę do cross treningu.

Na II piętrze, na otwartej, ponad 500-metrowej powierzchni przeznaczonej wyłącznie do treningów personalnych znajdziemy urządzenia niedostępne w innych fitness klubach. Począwszy od bieżni tartanowej, sztucznej trawy, ścianki reakcyjnej a skończywszy na pneumatycznym urządzeniu firmy KEISER używanym między innymi do specjalistycznego treningu mocy. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy wykonywać każdy rodzaj treningu, przynoszący korzyści zarówno osobom początkującym jak i wyczynowym sportowcom.

fitness klub ursynów
klub sportowy ursynów
ursynów siłownia

Najczęstsze pytania

Czy można przepisać swój karnet na inną osobę?

Tak. Obowiązuje jednak wtedy opłata administracyjna w wysokości 50 zł.

W jaki sposób zorganizowane są zapisy na zajęcia fitness?

Na zajęcia fitness można zapisać się w recepcji bądź telefonicznie, przy czym zapisać można się jedynie na jedne zajęcia w przód. Wszystkie nie zrealizowane rezerwacje są kasowane 15 minut przed rozpoczęciem zajęć. Możliwość zapisów na zajęcia posiadają wyłącznie osoby, które wykupiły w naszym Klubie odpowiedni abonament (nie dotyczy abonamentów tylko na siłownię), posiadacze karty FITPROFIT oraz kart MULTISPORT po wpłaceniu kaucji rezerwacyjnej.

Czy współpracujemy z firmą BENEFIT?

Tak. Jesteśmy w tym monencie jedyną placówką na Ursynowie oferującą wysoki standard obsługi trenerskiej, która umożliwia wejście z kartą MULTISPORT. Każdy posiadacz karty Multisport ma możliwość stać się pełnoprawnym członkiem klubu i mieć dostęp do specjalnych ofert dedykowanych posiadaczom naszych kart.

Czy trzeba ćwiczyć w maseczce?

Nie ma takiej konieczności, w maseczkach/przyłbicach pracują nasi trenerzy personalni a klienci dla komfortu i bezpieczeństwa ćwiczą bez maseczek.

Czy trzeba zapisywać się na siłownię?

Nie ma takiej potrzeby, klub jest na tyle przestronny, że przeliczniki metrowe, które zostały ustalone nie wpływają na ograniczenie dostępu do TI Fitness, o każdej porze można do nas przyjść bez zapisów i wejść do klubu.

Co się zmieniło?

Z perspektywy osoby ćwiczącej zmiany są następujące: na salach jest wielokrotnie więcej płynów do dezynfekcji i papieru do wycierania, niektóre maszyny są czasowo wyłączone z użytku (ale jest to bardzo mała ilość, dosłownie kilka sztuk), personel zwraca uwagę aby każdy ćwiczył z ręcznikiem, trenerzy pracują w przyłbicach, na salach do zajęć grupowych zmniejszyliśmy limity dostępności – poza tym panuje ta sama, przyjazna atmosfera także zapraszamy na treningi:)

Jakie środki bezpieczeństwa zostały wdrożone?

Przez kilka tygodni bardzo dokładnie szkoliliśmy cały nasz personel z zasad bezpieczeństwa, każdy wie co ma robić i jak się zachować w określonej sytuacji, w klubie zawsze było czysto ale teraz przykładamy do tego jeszcze większą wagę, przy wejściu do klubu leżą maty dezynfekujące, przy recepcji wisi pleksi ochronna, trenerzy pracują w przyłbicach, na każdej sali znajduje się wielokrotnie więcej płynów do dezynfekcji, w zajęciach grupowych może uczestniczyć mniejsza ilość osób.

Co powinienem wiedzieć przed rozpoczęciem treningu?

Przychodź do klubu jedynie, kiedy czujesz się w 100% zdrowy, wchodząc do klubu zdezynfekuj ręce, używaj ręcznika i własnej magnezji oraz weź pod uwagę, że możesz mieć nieco słabszą formę niż wcześniej także trenuj rozsądnie.

Czy na zajęciach grupowych jest tłok?

Wręcz przeciwnie, sale do zajęć grupowych to obecnie najbardziej przestronne miejsca w klubie, limity wejść są dwukrotnie zmniejszone, grupy z poszczególnych zajęć nie spotykają się ze sobą pod salą czy w szatni, grafik jest różnorodny. Jeśli obawiasz się tłoku to na zajęciach grupowych nic takiego Ci nie grozi.