Oczekuj więcej !

... TO HASŁO, KTÓRE ZOBOWIĄZUJE NAS DO ZACHOWANIA NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW

Powierzchnia Klubu to ponad 1500 m kwadratowych, na dwóch piętrach galerii KEN CENTER. Wizytę rozpoczynamy na III piętrze, gdzie nasi klienci otrzymują do dyspozycji dwie przestronne sale, TI BOX oraz TI FIT z doskonałym nagłośnieniem. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Oferta obejmuje zajęcia typu cross, wzmacniające, taneczne, mentalne, prozdrowotne i wiele innych.

Instruktorzy fitness należą do najlepszych w Warszawie. Amatorom siłowni oddajemy salę wyposażoną w sprzęt renomowanych producentów, między innymi firmy Life Fitness, profesjonalny pomost do ciężarów oraz klatkę do cross treningu.

Na II piętrze wkraczamy do „innego świata”: na otwartej, ponad 500-metrowej powierzchni znajdziemy urządzenia niedostępne w innych fitness klubach. Począwszy od bieżni tartanowej, sztucznej trawy, ścianki reakcyjnej a skończywszy na pneumatycznym urządzeniu firmy KEISER używanym między innymi do specjalistycznego treningu mocy. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy wykonywać każdy rodzaj treningu, przynoszący korzyści zarówno osobom początkującym jak i wyczynowym sportowcom.

fitness klub ursynów
fitness warszawa ursynów
klub sportowy ursynów
siłownia warszawa ursynów
trener osobisty warszawa ursynów
ursynów siłownia
trener personlany ursynów

Najczęstsze pytania

Czy można przepisać swój karnet na inną osobę?

Tak. Obowiązuje jednak wtedy opłata administracyjna w wysokości 50 zł.

W jaki sposób zorganizowane są zapisy na zajęcia fitness?

Na zajęcia fitness można zapisać się w recepcji bądź telefonicznie, przy czym zapisać można się jedynie na jedne zajęcia w przód. Wszystkie nie zrealizowane rezerwacje są kasowane 15 minut przed rozpoczęciem zajęć. Możliwość zapisów na zajęcia posiadają wyłącznie osoby, które wykupiły w naszym Klubie odpowiedni abonament (nie dotyczy abonamentów tylko na siłownię), posiadacze karty FITPROFIT oraz kart MULTISPORT po wpłaceniu kaucji rezerwacyjnej.

Czy współpracujemy z firmą BENEFIT?

Tak. Jesteśmy w tym monencie jedyną placówką na Ursynowie oferującą wysoki standard usług, w której nie dopłaca się do wejść z kartą MULTISPORT.