logo

Oczekuj więcej !

... TO HASŁO, KTÓRE ZOBOWIĄZUJE NAS DO ZACHOWANIA NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW
fitness klub ursynów
klub sportowy ursynów
ursynów siłownia

Najczęstsze pytania

Czy mogę ćwiczyć sam/sama

Oczywiście, że w TI można realizować treningi we własnym zakresie.

Chcielibyśmy natomiast zwrócić uwagę na kilka kwestii:

  • w ramach opłaty wpisowej oferujemy jeden trening personalny, z którego zachęcamy skorzystać
  • nawet jeśli trener personalny nie jest potrzebny na każdych zajęciach to zachęcamy aby konsultować się z nim cyklicznie np.raz w miesiącu aby śledzić efekty swojej pracy i wprowadzać ewentualne modyfikacje
  • dolne piętro naszego klubu jest dedykowane tylko dla klientów korzystających z opieki trenera personalnego

Czy mogę trenować z fizjoterapeutą?

Cele medyczne i treningi rehabilitacyjne to częsta motywacja z jaką trafiają do nas klienci. Jeśli sytuacja wymaga konsultacji fizjoterapeutycznych w gabinecie to mamy takich na terenie klubu aż 15 i zalecamy wizytę w którymś z nich. Natomiast jeśli metodą ma być trening medyczny i przywrócenie sprawności i funkcji po urazie lub jako wspomożenie innej formy rehabilitacji, to absolutnie wszyscy nasi trenerzy są kompetentni aby takie treningi poprowadzić. Oczywiście może się zdarzyć, że będzie to akurat trener z wykształceniem fizjoterapeutycznym ale absolutnie każdy inny też jest specjalistą z treningu medycznego i doskonale sobie poradzi.

W jaki sposób mogę zapisać się na treningi?

To bardzo proste, wystarczy napisać maila na adres: treningi@trenerindywidualny.pl lub wypełnić formularz na stronie www.trenerindywidualny.pl Kontakt z naszej strony nastąpi bardzo szybko i od razu przekażemy wszelkie niezbędne informacje co należy dalej robić.

Czy sam/sama mogę sobie wybrać trenera?

Profile naszych trenerów wraz z opisami i materiałami video znajdują się na naszej stronie www.trenernindywidualny.pl. Zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz do wyboru kilku osób, z którymi chcielibyście współpracować. O ile tylko ich dyspozycyjność będzie odpowiadała Waszej to zaproponujemy współpracę z jednym z nich. Może się natomiast zdarzyć, że wskazani trenerzy będą już mieli pozajmowane pewne godziny, wtedy zaproponujemy innych trenerów po wcześniejszym wywiadzie jakie cechy i kompetencje są dla Ciebie ważne w tego typu wyborze?

Czy mamy trenerów mówiących po angielsku/ukraińsku?

Tak, większość naszej kadry prowadzi zajęcia w języku angielskim, mamy też trenerkę, która posługuje się ukraińskim.

Czy jest opcja podwójnych treningów?

Tak, treningi w parach to często wybierana forma współpracy. Jest to optymalizacja finansowa oraz dodatkowa motywacja ze strony partnera treningowego. Nasi trenerzy doskonale sobie radzą z takimi zadaniami nawet jeśli cele obu osób dość znacznie się od siebie różnią.

Czy przy płatności jednorazowej za wejście obowiązuje limit czasowy?

Przy płatności jednorazowej, tak jak przy posiadaniu karnetu OPEN lub przy korzystaniu z jednej z kart partnerskich nie obowiązuje limit czasowy.

Czy mogę wejść na salę fitness jeżeli nie odbywają się na niej aktualnie żadne zajęcia grupowe?

Jeżeli na sali do zajęć grupowych nie ma zajęć, nie odbywa się żadne szkolenie lub nie jest wynajęta na wyłączność (o czym informujemy) to oczywiście można z niej korzystać w celach treningowych.

Czy mamy pakiety na treningi personalne? Ile trwa trening?

Nie sprzedajemy pakietów treningów personalnych, płacimy za nie każdorazowo w recepcji klubu. Zazwyczaj trening trwa około godziny. W zależności od celu i poziomu zaawansowania może być on nieco dłuższy lub nieco krótszy, ale raczej nie więcej niż +/- 10 minut

Jak mogę zapisać się na zajęcia fitness? Czy obowiązują limity liczby osób?

Na sali, ze względu na komfort i bezpieczeństwo ćwiczących, obowiązują limity. Są one regulowane odpowiednią ilością żetonów wydawanych w recepcji klubu przed rozpoczęciem zajęć. Co jakiś czas z różnych przyczyn limitu ulegają zmianie. Jest możliwość rezerwacji miejsca na danych zajęciach w recepcji klubu, ale nie jest to warunek konieczny by w nich uczestniczyć. Zachęcamy do pojawienia się w klubie około 10 minut przed rozpoczęciem zajęć.

Dlaczego muszę płacić opłatę członkowską?

Jednorazowa opłata członkowska obowiązuje wszystkich naszych klubowiczów oraz posiadaczy kart partnerskich pragnących korzystać z naszego klubu. Zależy nam aby decyzja o podjęciu aktywności w naszym klubie była świadoma i aby klienci wiązali się z nami na długie lata. W ramach opłaty członkowskiej oferujemy pakiet usług w niezwykle atrakcyjnej cenie! Po wstąpieniu do grona klubowiczów TI Health Club, w ramach opłaty można skorzystać z pierwszego treningu personalnego, przejść ocenę funkcjonalną czy uzyskać poradę dietetyka wraz z pomiarem składu ciała. Gorąco zachęcamy do korzystania z tych usług, ponieważ dzięki temu poznacie szybko klub, będziecie ćwiczyć w sposób bezpieczny, a wasze treningi będą efektywniejsze.