Oczekuj więcej !

klub sportowy ursynów
ursynów siłownia

Najczęstsze pytania

Gdzie znajdę grafik oraz cennik/jaką mamy ofertę?

Nasza strona www.trenerindywidualny.pl podzielona jest na 3 główne części:

• Treningi Personalne
  • Siłownia
  • Zajęcia grupowe

Aby sprawdzić plan zajęć należy kliknąć „więcej” przy okienku Zajęcia Grupowe, zjechać nieco w dół i kliknąć niebieski kwadrat „SPRAWDŹ NASZ PLAN ZAJĘĆ”.  Jeśli chodzi o cennik to celowo nie umieszczamy go do wglądu na stronie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do wizyty w klubie, chcemy mieć pewność, że oferta zostanie przez Państwa dobrze zrozumiana i wybierzecie państwo najkorzystniejszą dla siebie opcję. I tu pomocą służy nasz zespół recepcyjny🙂

Osoby niepełnoletnie: Czy 14 latka może wejść na zajęcia grupowe? Czy dziecko może wejść ze mną na siłownie? Czy jeśli wyrażę zgodę, to 15 latek może ćwiczyć sam?

Jeśli chodzi o osoby niepełnoletnie to za zgodą opiekuna samodzielnie może ćwiczyć młodzież od 16 roku życia. Osoby młodsze również mogą korzystać z naszego klubu ale jedynie w formie treningów personalnych pod opieką trenera. Dzieci poniżej 16 roku życia (nawet pod opieką rodzica) niestety ze względów bezpieczeństwa nie mogą trenować w klubie.

Jak mogę zapisać się na zajęcia fitness? Czy obowiązują limity?

Na sali ze względu na bezpieczeństwo i komfort ćwiczących obowiązują limity. Są one regulowane odpowiednią ilością wydawanych w recepcji żetonów.  Co jakiś czas z różnych przyczyn limity ulegają zmianie. Jest możliwość rezerwacji miejsca w recepcji klubu ale nie jest to warunek konieczny. Zachęcamy do pojawienia się w klubie około 10min przed rozpoczęciem zajęć.

Czy mamy pakiety na treningi personalne? Ile trwa trening?

Nie sprzedajemy treningów w pakietach, płacimy za nie każdorazowo w recepcji klubu. Zazwyczaj trening trwa około godziny. W zależności od celu i poziomu zaawansowania może być on nieco dłuższy lub nieco krótszy ale raczej nie więcej jak +/- 10min.

Czy przy płatności jednorazowej za wejście obowiązuje limit czasowy?

Przy płatności jednorazowej, tak jak przy posiadaniu karnetu open lub korzystaniu z którejś z kart partnerskich nie obowiązuje limit czasowy (jedynie godziny otwarcia klubu).

Czy mogę wejść na salę fitness, jeśli nie ma aktualnie żadnych zajęć?

Jeśli na sali do zajęć grupowych nie ma zajęć, nie odbywa się żadne szkolenie lub nie jest akurat wynajęta na wyłączność (o czym informujemy) to oczywiście można z niej korzystać w celach treningowych.

Gdzie znajdują się siłownia? (dokładniejsza lokalizacja)

O dokładnym rozkładzie naszego klubu dowiecie się w recepcji. Nasz zespół służy pomocą w tego typu kwestiach🙂

Dlaczego muszę płacić opłatę członkowską?

Jednorazowa opłata członkowska obowiązuje wszystkich naszych klubowiczów oraz użytkowników kart partnerskich. Zależy nam aby klienci świadomie wybierali nasz klub i wiązali się z nami na długie lata dla tego w ramach opłaty członkowskiej oferujemy pakiet usług w niezwykle atrakcyjnej cenie! Po wstąpieniu do grona klubowiczów TI Health Club możecie (i powinniście😊) skorzystać z pierwszego treningu personalnego, przejść ocenę funkcjonalną, uzyskać poradę dietetyka wraz z pomiarem składu ciała oraz wybrać się na masaż. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że dobrze poznaliście ofertę klubu, zwyczaje u nas panujące a Wasze treningi będą dzięki temu bezpieczniejsze i bardziej efektywne.

Czy mamy w ofercie jogę i zumbę?

Oferta zajęć grupowych co jakiś czas się zmienia, zbieramy też informacje od naszych klubowiczów i instruktorów dla tego zachęcamy do sprawdzania planu zajęć i aktualności strony.