Oczekuj więcej !

... TO HASŁO, KTÓRE ZOBOWIĄZUJE NAS DO ZACHOWANIA NAJWYŻSZYCH STANDARDÓW

Powierzchnia Klubu to ponad 1500 m kwadratowych, na dwóch piętrach galerii KEN CENTER. Wizytę rozpoczynamy na III piętrze, gdzie nasi klienci otrzymują do dyspozycji dwie przestronne sale, TI BOX oraz TI FIT z doskonałym nagłośnieniem. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Oferta obejmuje zajęcia typu cross, wzmacniające, taneczne, mentalne, prozdrowotne i wiele innych.

Instruktorzy fitness należą do najlepszych w Warszawie. Amatorom siłowni oddajemy salę wyposażoną w sprzęt renomowanych producentów, między innymi firmy Life Fitness, profesjonalny pomost do ciężarów oraz klatkę do cross treningu.

Na II piętrze wkraczamy do „innego świata”: na otwartej, ponad 500-metrowej powierzchni znajdziemy urządzenia niedostępne w innych fitness klubach. Począwszy od bieżni tartanowej, sztucznej trawy, ścianki reakcyjnej a skończywszy na pneumatycznym urządzeniu firmy KEISER używanym między innymi do specjalistycznego treningu mocy. Dzięki takiemu wyposażeniu możemy wykonywać każdy rodzaj treningu, przynoszący korzyści zarówno osobom początkującym jak i wyczynowym sportowcom.

Najczęstsze pytania

Czy można przepisać swój karnet na inną osobę?

Tak. Obowiązuje jednak wtedy opłata administracyjna w wysokości 50 zł.

W jaki sposób zorganizowane są zapisy na zajęcia fitness?

Na zajęcia fitness można zapisać się w recepcji bądź telefonicznie, przy czym zapisać można się jedynie na jedne zajęcia w przód. Wszystkie nie zrealizowane rezerwacje są kasowane 15 minut przed rozpoczęciem zajęć. Możliwość zapisów na zajęcia posiadają wyłącznie osoby, które wykupiły w naszym Klubie odpowiedni abonament (nie dotyczy abonamentów tylko na siłownię), posiadacze karty FITPROFIT oraz kart MULTISPORT po wpłaceniu kaucji rezerwacyjnej.

Czy współpracujemy z firmą BENEFIT?

Tak. Jesteśmy w tym monencie jedyną placówką na Ursynowie oferującą wysoki standard usług, w której nie dopłaca się do wejść z kartą MULTISPORT.