X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.
TI Fitness
  • ponad 700 godzin poprowadzonych treningów personalnych miesięcznie
  • 90% skuteczność w osiąganiu celów treningowych z trenerem personalnym vs. 10% skuteczność podczas treningów bez nadzoru trenerskiego
  • profesjonalna kadra z udokumentowanymi kwalifikacjami; doktorat z nauk o KF, tytuły magistrów rehabilitacji, organizatorzy szkoleń trenerskich, autorzy licznych publikacji naukowych
  • unikalna formuła prowadzenia klienta w oparciu o diagnostykę FMS oraz metody Kinetic Control
Trenerzy TI Fitness posiadają uprawnienia uzyskane w wymienionych poniżej międzynarodowych szkołach trenerskich. 

Więcej informacji po kliknięciu poszczególnych ikon:
fitness ursynów fitness klub ursynów siłownia ursynów fitness klub ursynów

Informacje dotyczące treningów personalnych
tel.: 509-838-378
Akceptujemy karty
fitness klub ursynówfitness ursynówsiłownia ursynówsiłownia ursynówfitness ursynów

              Informacji na temat warunków możliwej współpracy dla trenerów personalych udziela
           Menadżer TI Fitness ds. sportowych - mgr Tomasz Gać (treningi@trenerindywidualny.pl).
 

Nasi Trenerzy indywidualni


Czy trening personalny jest dla mnie?

Trening indywidualny to efektywnie spędzony czas na siłowni pod okiem specjalisty jakim jest trener osobisty. Nie ćwiczymy mięśni, ćwiczymy z człowiekiem – to nasze motto. Ważne jest to, aby trening poprawiał nie tylko Waszą sylwetkę ale także zdrowie a tym samym jakość życia. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży fitness, a co więcej wyspecjalizowanie się w pracy z klientem indywidualnym, umożliwiło nam wypracowanie warsztatu, dzięki któremu możemy pomóc praktycznie w osiągnięciu każdego celu treningowego

Praca na siłowni składa się tylko w części na sukces treningowy. Dlatego też nasi trenerzy opanowali oprócz warsztatu treningowego, koncentrują się także na motywowaniu klienta do pracy. Klimat musi być w stuprocentowo przyjazny podopiecznym aby mogli oni w pełni zrealizować stawiane sobie cele treningowe

Trener Personalny jest Twoim opiekunem. Oto aspekty, których realizacji możesz od niego oczekiwać:

Motywowanie do wysiłku – Nic tak nie motywuje do treningu jak zaangażowanie Twojego trenera. Czasami nie będziesz miał ochoty ćwiczyć, jednak trener zawsze dostarczy Ci zastrzyk energii!

Trening na masę mięśniową – Wykorzystując wiedzę kulturystyczną, ustalając odpowiednią dietę i suplementację pomożemy ci osiągnąć cel treningowy! Z nami nabierzesz masy mięśniowej oraz spalisz tkankę tłuszczową poprawiając proporcje sylwetki.

Odchudzanie – większość klientów i klientek fitness klubów pragnie zrzucić zbędne kilogramy. Zaproponujemy Ci trening, który w najszybszy ale także bezpieczny sposób doprowadzi Cię do upragnionych efektów. Możesz liczyć na wsparcie dietetyka, który będzie w stałym kontakcie zarówno z Tobą jak i z Twoim trenerem.

Modelowanie sylwetki – trening osobisty to nie tylko budowanie masy lub odchudzanie. Jeżeli zależy Ci na poprawie wyglądu określonych partii ciała ten trening jest właśnie dla Ciebie.

Trening uzupełniający inne dyscypliny sportu - Jeżeli Twoim celem jest poprawa wyników w określonej dyscyplinie sportu zaproponujemy Ci trening przygotowania motorycznego. Pracując odpowiednio na podstawowymi cechami takimi jak szybkość, siła, wytrzymałość i koordynacja poprawimy Twoje wyniki. Niebagatelne znaczenie ma tutaj stosowany przez nas trening kontroli motorycznej, która poprawia efektywność pracy ciała jako całości.

Medyczny trening terapeutyczny/rehabilitacja – Nasi trenerzy personalni są także rehabilitantami oraz specjalistami treningu medycznego. Przebyta kontuzja oraz ewentualne dysfunkcje narządu ruchu nie muszą być przeszkodą w treningu! Pomożemy Ci poprawić wrócić do zdrowia i poprawić wyniki sportowe.

Powrót do formy po ciąży – Ciąża jest dla organizmu kobiety wyzwaniem. Zmienia się gospodarka hormonalna, a w efekcie wygląd zewnętrzny. Odpowiedni dobór ćwiczeń oraz diety jest kluczem do sukcesu w odzyskaniu wymarzonej sylwetki.

Przygotowanie do nart – W ostatnich dziesięciu latach liczba kontuzji narciarskich gwałtownie wzrosła. Spowodowane jest to zmianą sprzętu, który pozwala na szybszą i bardziej dynamiczną jazdę osobom, które często nie mają odpowiedniego przygotowania fizycznego. Trening z nami zapewni Ci odpowiedni poziom sprawności, tak by uniknąć przykrych wypadków, po których rehabilitacja często zajmuje miesiące i lata. Poza tym przyjemność z jazdy będzie o wiele większa, jeżeli Twoja technika narciarska ulegnie poprawie.

Trening dla seniorów – Na ćwiczenia nigdy nie jest za późno. Jeżeli chcesz się nadal cieszyć życiem, czerpać radość z zabawy z wnukami oraz zachować dobre zdrowie, spotkanie z naszymi trenerami jest skierowana do Ciebie.

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.