X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.
Akceptujemy karty
fitness klub ursynówfitness ursynówsiłownia ursynówsiłownia ursynówfitness ursynów

Czy można przepisać swój karnet na inną osobę?

Tak. Obowiązuje jednak wtedy opłata administracyjna w wysokości 50 zł.

W jaki sposób zorganizowane są zapisy na zajęcia fitness?

Na zajęcia fitness można zapisać się w recepcji bądź telefonicznie, przy czym zapisać można się jedynie na jedne zajęcia w przód. Wszystkie nie zrealizowane rezerwacje są kasowane 15 minut przed rozpoczęciem zajęć. Możliwość zapisów na zajęcia posiadają wyłącznie osoby, które wykupiły w naszym Klubie odpowiedni abonament (nie dotyczy abonamentów tylko na siłownię), posiadacze karty FITPROFIT oraz kart MULTISPORT po wpłaceniu kaucji rezerwacyjnej.

Czy współpracujemy z firmą BENEFIT?

Tak. Jesteśmy w tym monencie jedyną placówką na Ursynowie oferującą wysoki standard usług, w której nie dopłaca się do wejść z kartą MULTISPORT.

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.