X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.
Akceptujemy karty
fitness klub ursynówfitness ursynówsiłownia ursynówsiłownia ursynówfitness ursynów
Osoby posiadające karty partnerskie są uprawnione do wejścia na teren klubu na zasadach określonych w szczegółowych umowach partnerskich.
  • rezerwacja zajęć zorganizowanych możliwa jest z co najmniej 24 godzinnym wyprzedzeniem po uprzednim wpłaceniu zwrotnej kaucji w wysokości 20 zł. Kaucja przepada w sytuacji, gdy Klient nie pojawi się na zajęciach i nie uprzedzi wcześniej (mailowo) o tym fakcie.
  • za zajęciach prowadzimy system żetonowy tzn. warunkiem udziału w ćwiczeniach jest przekazanie odebranego w recepcji klubu żetonu.
  • żetony wydawane są 15 minut przed zajęciami. Ograniczenie to nie dotyczy osób, które dokonały wcześniej rezerwacji.

 karta-warszawiaka

 karta-fitprofit
 karta-multisport

 karta-oksystem
 karta-fitflex  karta-sodexo

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.