X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) Trenerindywidualny.pl informuje, że:Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres e mail, nr telefonu) przetwarzane będą przez Trenerindywidualny.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa w celu umożliwienia Ci skorzystania z oferty Trenerindywidualny.pl Sp. o.o.Możemy kontaktować się z Tobą w celu przedstawienia Naszej oferty.Dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć firmy obsługujące systemy informatyczne wykorzystywane w Firmie Trenerindywidualny.pl sp. z o.o.Masz prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.Twoje dane zostaną usunięte z bazy jeżeli cofniesz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.Dane podajesz dobrowolnie, ale jeżeli ich nie podasz, nie będziesz mógł skorzystać z oferty Klubu.Poniżej wyrażone zgody możesz w dowolnym momencie wycofać poprzez przesłanie informacji na fitness@trenerindywidualny.pl(do zaznaczenia ) Niniejszym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. "a" RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o we wskazanych w niniejszej deklaracji celach korzystania z oferty Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o.

Czytaj więcej...
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o .o. w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Trenerindywidualny.pl Sp. z o. o. informacji handlowych drogą telefoniczną oraz elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.). Udostępnienie danych jest dobrowolne i zostałe(a)m poinformowany(a), iż przysługuje mi prawo wglądu oraz poprawiania moich danych, jak również wniesienia pisemnego, żądania, by zaprzestano ich przetwarzania.
Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Klubu.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) Trenerindywidualny.pl informuje, że:
Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres e mail, nr telefonu) przetwarzane będą przez Trenerindywidualny.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa w celu umożliwienia Ci skorzystania z oferty Trenerindywidualny.pl Sp. o.o.Możemy kontaktować się z Tobą w celu przedstawienia Naszej oferty.Dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć firmy obsługujące systemy informatyczne wykorzystywane w Firmie Trenerindywidualny.pl sp. z o.o.Masz prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.Twoje dane zostaną usunięte z bazy jeżeli cofniesz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.Dane podajesz dobrowolnie, ale jeżeli ich nie podasz, nie będziesz mógł skorzystać z oferty Klubu.Poniżej wyrażone zgody możesz w dowolnym momencie wycofać poprzez przesłanie informacji na fitness@trenerindywidualny.pl(do zaznaczenia ) Niniejszym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. "a" RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o we wskazanych w niniejszej deklaracji celach korzystania z oferty Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o.
X

Informacje dotyczące treningów personalnych
tel.: 509-838-378
Akceptujemy karty
fitness klub ursynówfitness ursynówsiłownia ursynówsiłownia ursynówfitness ursynów
Oktawian Zagórski

Wokalista, instruktor Hip-Hop, Fitness & Zumba® Fitness.
Specjalizuje się w tańcach: Hip-hop z elementami electro, street dance oraz wszelkiego rodzaju zajęciach fitness. Członek światowej organizacji instruktorów Zumba Instructor Network. Wokalista, współorganizator pierwszego w Polsce koncertu Live Zumba® w 2012 r., na którym wystąpił jako wokalista i tancerz. Ukończył Gdyńską Szkołę Artystyczną na kierunku wokalno-estradowym, gdzie szlifował swoje umiejętności, zarówno z tańca, jak i śpiewu.
 1 Oktawian- Opis
Krystian Gronek

Prezenter, szkoleniowiec fitness Creative Professional Fitness. Współpracował z czołowymi szkołami fitness w Polsce, oraz najlepszymi markami sportowymi- Nike, Reebok. W branży fitness jest od prawie dwudziestu lat, ma za sobą setki występów na scenie, przeprowadzonych warsztatów i szkoleń fitness. Prowadzi zajęcia o charakterze tanecznym, atletycznym i mentalnym. Jego ulubione formy to: dance aerobic, house, step, functional step, functional dance, core, sztangi. Organizator pojedynków tanecznych. Założyciel zespołów Electric Boys, Beat Street. Jego niebywały temperament i radość ruchu pozwoli Ci wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Jego motto: „Jeśli życie pozwala Ci robić to co kochasz, rób to”.
   Krystian Gronek
Marta Kordyszewska

Absolwentka warszawskiej SGGW. Sport w każdej formie to jej pasja od wielu lat. Jako nastolatka trenowała gimnastykę artystyczną i akrobatykę sportową. Obecnie instruktorka dyscypliny sportu fitness. Intensywny wysiłek fizyczny w połączeniu z porywającą muzyką to dla niej najlepszy sposób na pozbycie się wszelkich smutków i naładowanie pozytywną energią. Wierzy głęboko, że w każdym wieku można rozpocząć przygodę z fitnessem i z radością obserwować jego zbawienny wpływ na ciało i samopoczucie. Podczas treningu w grupie daje z siebie 100% zaangażowana. Ukochane zajęcia- intensywne TBC i step.
 Marta Kordyszewska 2015
Dorota Szymańska

Jej praca to pasja. Skupia się głównie na potrzebach ludzi, z którymi prowadzi treningi i stara się tak dobierać im ćwiczenia, aby były  odpowiednie do wieku, czy sprawności fizycznej. Podczas zajęć, zwraca uwagę na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń oraz samopoczucie, tak aby trening z nią był bezpieczny i przynosił maksymalne korzyści. Satysfakcję sprawia jej widoczna poprawa formy, kondycji, jak również realizowanie i osiąganie stawianych przez podopiecznych celów. Motywuje przede wszystkim brakiem monotonii, stale wprowadza nowe elementy do treningów, zauważa postępy i zaangażowanie na treningach. Jest zawsze uśmiechniętą i pełną energii profesjonalistką.

Czytaj więcej


Instruktor fitness od 2002 roku. Ukończyła warszawską AWF, zdobywając tytuł magistra, a następnie studia podyplomowe- Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie. Licencjonowany instruktor BODYPUMP®, BODYCOMBAT®, BODYBALANCE®, CrossFit Level 1 Trainer, Nike Training Club.

Jej atutem jest wszechstronność prowadzonych zajęć, zaczynając od zajęć mentalnych poprzez trening funkcjonalny, formy choreograficzne, na martial arts kończąc. Chcąc wzbogacić swoją wiedzę z różnych dziedzin fitness, stale bierze udział w szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach.
 
 Dorota Szymańska 2015
Cezary Bodalski

Dyplomowany instruktor fitness oraz trener personalny. V-ce mistrz Polski w kulturystyce klasycznej. Specjalizuje się w dynamicznych zajęciach, w których stawia główny nacisk na poprawną technikę wykonywanego ruchu.
  Bodalski
 

Emilia Dunajska

Dyplomowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness- nowoczesne formy gimnastyki.

Z branżą fitness związana jest od 2008 roku. Jak sama mówi, ma ogromne szczęcie, bo jej praca jest jej pasją.

Dba o to, aby jej podopieczni byli odpowiednio zmotywowani do treningu, a pod jego koniec zawsze pojawiły się uśmiech i zadowolenie z siebie.

Czytaj więcejPodczas prowadzonych zajęć, zwraca szczególną uwagę na efektywność oraz technikę wykonywanych ćwiczeń.

Od 2013 roku związana jest ze sportami sylwetkowymi. Tę przygodę rozpoczęła poprzez udział w konkursie fitLOOK 2013, gdzie zajęła trzecie miejsce.

W kolejnych latach startowała w zawodach sylwetkowych, w kategorii fitness bikini oraz fitness sylwetkowe. Zdobywała tam doświadczenie trenerskie, pozwalające na jeszcze bardziej efektywną pracę ze swoimi podopiecznymi.

Jej motto treningowe to "DON'T WISH FOR IT - WORK FOR IT", ponieważ to od Ciebie i Twojego zaangażowania zależy efekt końcowy i osiągnięcie zamierzonego celu.

Emilia Dunajska 2015
Agnes

Dyplomowana instruktorka sportu i rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Członkini kadry Polish Fitness Academy. Absolwentka wydziału Architektury Krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Promotor oraz jeden z pierwszych trenerów programu Total Muscle Training w Polsce. Przygodę ze sportem zaczęła mając 6 lat. Wielokrotna medalistka mistrzostw młodzików w Taekwon-do. Poza sportem  jej największym zamiłowaniem jest taniec.

Czytaj więcej

Występuje w różnych formacjach  tanecznych. Jej talent i pasję podziwiać  można na scenach licznych festiwali.  Treningi z Agnieszką, to nie tylko technika ukierunkowna na rozwój i wzmocnienie mięśni, ale także kreatywne choreografie oparte na ekspresji i wyzwalaniu piękna kobiecego ruchu. Dążąc do perfekcji czynnie bierze udział w wielu międzynarodowych konwencjach i szkoleniach fitness, a także warsztatach i festiwalach tanecznych tj: IFAA, Reebok, Fit style i inne, czerpiąc wiedzę od najlepszych  na świecie.

   
Weronika Kuryłowicz

Ukończyła studia na Politechnice Warszawskiej z tytułem magistra inżyniera. Ma szczęście łączyć swoją pasję, jaką jest aktywność fizyczna, z pracą. Jest instruktorem rekreacji ruchowej (specjalność fitness) z wieloletnim doświadczeniem, instruktorem pilates, instruktorem kinezyprofilaktyki - dyplomowanym trenerem Therapy Fitness, trenerem personalnym, posiada także I i II stopień Reiki. Pasjonatka trendu body&mind.

Uważa, że tylko współpraca ciała i umysłu może przynieść pożądane efekty treningowe. Propagatorka zdrowego żywienia i zdrowego trybu życia. Jej dewiza: "Slow down, don't go so fast".

Czytaj więcej


Współautorka "Warsztatów Świadomości Ciała" oraz warsztatów "Body&Mind Workshop Day". Regularnie organizuje autorskie "Chillout Events" dla klientów w TI Fitness.

Posiada kwalifikacje do pracy z seniorami, kobietami w ciąży oraz z młodymi mamami. Swoje zajęcia/treningi urozmaica wykorzystując różnorodny sprzęt: od tradycyjnych stepów i hantli, przez piłki, taśmy, sztangi, easy balls, po rollery i magic circle. Dba przede wszystkim o bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych ćwiczeń. Zwraca uwagę na zachowanie proporcji, pomiędzy siłą i elastycznością ciała. Wiedzą zdobywaną na licznych szkoleniach dzieli się w trakcie zajęć, chcąc podnieść świadomość ciała wśród swoich podopiecznych.

Ma wspaniałego męża i psa, jest świetnym kierowcą, uwielbia lato, podróże, dobre jedzenie. Aktualnie przygotowuje się do roli mamy. Już niedługo...
 
 Weronika Kuryłowicz 2015
Ewelina Godlewska

Dyplomowana nauczycielka jogi. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne, z wykształcenia psycholog. Swoje umiejętności zdobywała u najlepszych nauczycieli jogi z Polski i zagranicy na licznych kursach, szkoleniach i warsztatach. Zwolenniczka aktywnego trybu życia, miłośniczka crossFit'u. Propagatorka jogi, jako sposobu na poprawę sprawności fizycznej, oraz nieodłącznego elementu treningu. Współautorka książki "Po pierwsze JOGA". Przez przyjaciół i uczniów nazywana "treserką jogi";)

Czytaj więcejDokładna, zaangażowana, ambitna. Za cel postawiła sobie oswojenie Polaków z jogą, by mogli z niej wziąć to, co najlepsze. Na co dzień instruktor w TI Fitness oraz trener Fitness University.
 
Anna Szymborska

Certyfikowana instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności hatha joga. Uprawnienia uzyskała na kursie kierowanym przez prof. Janusza Szopę – doświadczonego nauczyciela i propagatora jogi w Polsce. Jogą zajmuje się od 2006 roku. Swoją wiedzę zdobywała przede wszystkim od nauczycieli łączących jogę z fizjoterapią. Brała udział w licznych warsztatach:

Czytaj więcej  • Anatomia i fizjologia ćwiczeń jogi
  • Budowanie sekwencji pozycji jogi
  • Joga dla kobiet
  • Walka z chronicznym zmęczeniem za pomocą jogi
  • Oddech w pozycjach jogi i techniki oddechowe
  • Kurs uważności i redukcji stresu Mindfulness
W 2017 r. rozpoczęła studia podyplomowe „Relaksacja i joga” na Akademii Wychowania Fizycznego  w Warszawie. Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych jak i indywidualnych m.in. w jednym z warszawskich Ośrodków Sportu i Rekreacji oraz w korporacjach dla jej pracowników. Anię cechuje entuzjazm, poczucie humoru i profesjonalizm. Uczestnicy zajęć chwalą sobie jej umiejętność łączenia intensywności ćwiczeń z dopasowywaniem do możliwości danej osoby, a także łatwość w wyjaśnianiu skomplikowanych pozycji jogi oraz indywidualne podejście do każdego ćwiczącego.

  Anna Szymborska joga 30 mod
 
  Magdalena Wawrzyniak-Szast

Miłośniczka nurtu body & mind.  Po prawie 20 latach pracy w korporacjach, po 40. Urodzinach, totalnie przewartościowała i zrewolucjonizowała swoje życie.

Uważa, że tylko zintegrowanie ćwiczeń fizycznych i treningu mentalnego, relaksacyjnego pozwala na harmonijne i zrównoważone kształtowanie ciała i zwiększenie jego świadomości.

Czytaj więcejOd ponad dwóch lat prawie codziennie stawia stopy na macie do jogi szukając i odnajdując podczas praktyki to, co dla niej w życiu bardzo istotne: siłę, spokój i wewnętrzną równowagę.

Zafascynowana jogą, najstarszą gimnastyką cielesno-mentalną, wplata jej elementy w prowadzone prze siebie treningi. Podczas zajęć w szczególności zwraca uwagę na ustawienie kręgosłupa  oraz zaangażowanie do pracy mięśni stabilizujących postawę ćwiczących osób, podkreślając również niebagatelne znaczenie koordynacji ruchu z oddechem. 

Uczestniczka szkoleń i konwencji z zakresu body & mind, m.in. OM Pilates School Mat I , Mat II, Pilates Small Ball, Bands and Rollers, Body Ball, Streching, Zdrowy Kręgosłup wg SSA. Od 1997 r instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness. Certyfikowana masażystka i dyplomowana psychodietetyczka (studia podyplomowe w SWPS). Posiada również I i II stopień naturalnego uzdrawiania metodą reiki.

Stale podnosi swoje kwalifikacje, które oprócz pracy z ciałem obejmują również zdrowie psychiczne, terapię oddechem i pracę z energią.

Mama 2 nastoletnich córek, miłośniczka psów i  przyjaciółka dzikiej przyrody.
   Maga Szast
Marta Germańska – Skrzyńska

Chociaż początkowo pracowała w korporacjach, zawsze interesowała ją aktywność fizyczna. Dopiero urodzenie Dzieci zmotywało ją, żeby spróbować swoich sił jako instruktor i wykorzystać doświadczenie jakie zdobyła na sali jako uczestnik zajęć fitness. W 2015 roku ukończyła kurs na Instruktora Zajęć Grupowych w IFAA, cały czas zdobywa i poszerza wiedzę na konwencjach, szkoleniach oraz warsztatach (m. in.: Open Mind, Fitness University, Akademia Zdrofit).

Czytaj więcejUważa, że aktywność fizyczna jest niezbędna, żeby zachować sprawność i zdrowie, dlatego też w rozpoczęła studia podyplomowe na Warszawskim AWF Relaksacja i Joga na wydziale rehabilitacji, które zakończyła w 2018 roku. W lutym 2017 roku dołączyła do rodziny Les Mills zdobywając za pierwszym podejściem certyfikat BODYPUMP®. Na początku 2018 roku uzyskała certyfikat BODYBALANCE® - także za pierwszym podejściem. Na swoich zajęciach dba o bezpieczeństwo oraz dobrą atmosferę. Prywatnie Mama 5,5 letniej Wiktorii oraz 4 letniego Leona.


  Marta Giermasińska Skrzyńska
 
Mateusz Staszkiewicz

SPORT GANG Polska– absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Instruktor boksu i trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. 17 lat doświadczenia w sporcie! Zawodnik boksu olimpijskiego. Mateusz jest osobą sumienną i zdyscyplinowaną. Tego samego oczekuje od swoich podopiecznych. Jako zawodnik boksu olimpijskiego wie, że sukces można osiągnąć tylko przez ciężką pracę i poświęcenie. W swojej pracy główny nacisk kładzie na sprawność fizyczną i kondycję. Wysportowana sylwetka jest dodatkowym profitem płynącym z treningów z Mateuszem. Bokserskie korzenie i otwarty umysł sprawiają, że treningi z Mateuszem, to połączenie tradycyjnej szkoły treningu boksu z nowinkami świata fitness.

   mateusz
Rafał Barej

Instruktor gimnastyki sportowej, street workout level 1, level 2, kulturystyki oraz boot camp. Trener i zawodnik organizacji Ghetto Workout Poland. Od 2013 roku wielokrotnie dawał pokazy swoich umiejętności na wydarzeniach sportowych, treningach plenerowych oraz otwarciach parków street workoutowych w całej Polsce. Dwukrotny reprezentant polski na mistrzostwach Europy w street soccer oraz niebieski pas z Brazylijskiego jiu jitsu. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne w których bazuje na ćwiczeniach z obciążeniem własnego ciała (podciągnięcia, pompki, przysiady, stanie na rękach, wejścia siłowe, wagi przodem, tyłem etc.). W treningach skupia się na jakości wykonywanych ćwiczeń oraz mocnej bazie, która pozwala uniknąć kontuzji i cieszyć się aktywnością na długie lata.


  Barej
Mateusz Hajda

Student wychowania fizycznego, od najmłodszych lat związany ze sportem. Pasjonat fitnessu i sportu. Jest również instruktorem kulturystyki, pływania i narciarstwa. Ukończył liczne szkolenia fitness i wiecznie stara się nauczyć czegoś nowego. Fitness stał się dla niego sposobem na życie, pozwala utrzymać sprawne ciało, wysoki poziom energii jak i dobre samopoczucie. Uwielbia kontakt z ludźmi, zaraża ich pozytywną energią. Dobra zabawa i efektywny trening, radość i satysfakcja uczestników dają mu ogromną motywację do działania. Jako instruktor zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Jest wymagający, przez co jego zajęcia są wyjątkowo efektywne i intensywne.
  Mateusz Hajda
Sebastian Juracz 

Ze sportem jestem związany od dziecka. Na początku trenowałem siatkówkę i koszykówkę. Następnie trafiłem na sale bokserską, by potem związać się z MMA, które z wieloma sukcesami w tym podwójnym wicemistrzostwem polski w kategorii 70 i 77 kg trenuje już od 7 lat. Jestem instruktorem sportów walki, trenerem personalnym, a także trenerem siłowo-kondycyjnym zawodników sportów walki.

Ze sportem jestem aktywnie związany od 15 lat, nie wyobrażam sobie życia bez treningu i staram się tą pasją zarażać innych.

Czytaj więcejTrenerem jestem od dwóch lat. Po za skończeniem kursu instruktora siłowni i trenera personalnego ukończony mam kurs przygotowania motorycznego zawodników w sportach walki, dietetyki sportowej, żywienia i suplementacji zawodników sportów walki, mobilność i stabilność w zakresie treningu siłowego i periodyzacji treningowej w sportach siłowych. Sport jest moją ogromną pasją i na codzień staram się poszerzać swoją wiedzę czerpiąc ją głównie z książek oraz od innych trenerów, którzy są autorytetami w swojej dziedzinie zarówno z Polski jak i ze świata.

Moim głównym motywem który pcha mnie do tego aby się ciągle rozwijać jest chęć niesienia pomocy ludziom tak aby trening był dla nich bezpieczny, zdrowy i zabezpieczał ich przed kontuzjami, a nie je powodował. 

Na treningach ze mną nie będzie lekko ale na pewno przyjemnie. :)  Sebastian Juracz
Piotr Kołodziejczyk

Pasja do sportu i doskonalenie swoich umiejętności towarzyszą mi od najmłodszych lat. Już jako mały chłopiec grałem w piłkę nożną. Z różnymi sukcesami zawsze wiedziałem, że mogę być lepszy i do tego dążyłem. Zapał, ambicja i zaangażowanie zawsze towarzyszyły mi na boisku. Jednak to praca nad sylwetką i ogólną sprawnością fizyczną najbardziej  mnie intrygowała. Fascynuję mnie nadal i jest dla mnie ogromną inspiracją. Ta przygoda doskonalenia trwa do dziś. Od 5 lat trenuję trójbój siłowy i kulturystykę. Czułem jednak, że czegoś mi brakuję. W poszukiwaniu całkowitego spełnienia poszedłem na zajęcia z kettlebell następnie na zajęcia crossfit . Te zajęcia okazały się być czymś czego szukałem. Te treningi dają mi spełnienie i satysfakcję. Od 2 lat regularnie trenuję Crossfit. Mam za sobą kilka startów w zawodach ogólnopolskich. Na treningach daję z siebie 110% , ponieważ tylko tak możemy osiągać założony cel. Do podopiecznych podchodzę indywidualnie dostrzegam ich potrzeby i dostosowuję odpowiedni trening do oczekiwań.


  Piotr Kołodziejczyk

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) Trenerindywidualny.pl informuje, że:Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres e mail, nr telefonu) przetwarzane będą przez Trenerindywidualny.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa w celu umożliwienia Ci skorzystania z oferty Trenerindywidualny.pl Sp. o.o.Możemy kontaktować się z Tobą w celu przedstawienia Naszej oferty.Dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć firmy obsługujące systemy informatyczne wykorzystywane w Firmie Trenerindywidualny.pl sp. z o.o.Masz prawo do wglądu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.Twoje dane zostaną usunięte z bazy jeżeli cofniesz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.Dane podajesz dobrowolnie, ale jeżeli ich nie podasz, nie będziesz mógł skorzystać z oferty Klubu.Poniżej wyrażone zgody możesz w dowolnym momencie wycofać poprzez przesłanie informacji na fitness@trenerindywidualny.pl(do zaznaczenia ) Niniejszym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. "a" RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o we wskazanych w niniejszej deklaracji celach korzystania z oferty Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o.

Czytaj więcej...
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o .o. w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Trenerindywidualny.pl Sp. z o. o. informacji handlowych drogą telefoniczną oraz elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.). Udostępnienie danych jest dobrowolne i zostałe(a)m poinformowany(a), iż przysługuje mi prawo wglądu oraz poprawiania moich danych, jak również wniesienia pisemnego, żądania, by zaprzestano ich przetwarzania.
Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Klubu.