X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.
Dieta
Fizjologia treningu
Metody treningowe
Odchudzanie
Suplementacja
Testy wydolnościowe
Trening po kontuzji
Trening siłowy
Trening wydolnościowy
Zdrowie
Akceptujemy karty
fitness klub ursynówfitness ursynówsiłownia ursynówsiłownia ursynówfitness ursynów
dieta-monika-gac

1. DIETA:

mgr inż. Monika Krynicka - Gać - specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk w TI Fitness


Propagatorka zdrowego stylu życia: racjonalnej diety i zwiększonej aktywności fizycznej. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz Dietetyki w Chorobach Wewnętrznych i Metabolicznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Wykwalifikowany specjalista z bogatym doświadczeniem w fitness klubach oraz salonach SPA, ekspert ds. diety dla takich firm jak: Danone w "Programie Activii", Zelmer "Zdrowa Odmiana" oraz portalu abcZdrowie.pl. Ponadto ekspert w audycjach radiowych i programach telewizyjnych, autorka szkoleń i wykładów z zakresu zdrowego odżywiania. Prywatnie Żona trenera personalnego :) oraz miłośniczka eksperymentowania w kuchni i nowych smaków.
Zapisy na konsultacje dietetyczne realizowane są w recepcji Klubu bądź telefonicznie bezpośrednio z dietetykiem.

Konsultacje dietetyczne:
Każda środa, po wcześniejszym telefonicznym bądź mailowym potwierdzeniu terminu minimum 24 godziny przed planowaną wizytą

Zapisy
:

·         tel.: 0 600 945 204
·         e-mail.: recepcja@trenerindywidualny.pl
·         e-mail.: dietetyk.mkg@gmail.com 

ABC Żywienia - artykuły

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.