X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.
Żyjemy w szalonych czasach. Wykonujemy na raz wiele czynności, mamy zaplanowane całe tygodnie co do minuty… W kalendarzu wpisujemy spotkania z bliskimi i przyjaciółmi… Nasz czas stał się jeszcze bardziej cenny niż wcześniej. Wielu z nas udaje się mimo to, z potrzeby lub rozsądku, wpisać w tygodniowy kalendarz dwie, czasami trzy godziny  spędzone w Klubie Fitness. Świetnie. To absolutne minimum, żeby utrzymać się w dobrym zdrowiu i formie, która umożliwi nam komfortowe codzienne funkcjonowanie. W związku z tym niezwykle istotne jest aby wykorzystać ten czas maksymalnie efektywnie. Czy stać nas na marnowanie tego czasu na naukę obsługi danego urządzenia? Czy na pewno wiemy, że to co akurat wybraliśmy nam pomaga? A może szkodzi….bo ćwiczenie jest nieodpowiednie, bo maszyna jest źle ustawiona, bo rozgrzewka była zbyt mało intensywna a nasza forma i możliwości powodują, że na tym konkretnym etapie powinniśmy robić coś zupełnie innego. Czy w jakikolwiek sposób potrafimy ocenić efektywność tej godziny spędzonej w Klubie Fitness? Oczywiście lepiej zrobić coś niż nic…ale jeśli już tu jesteśmy to wykorzystajmy ten czas tak jak trzeba. Oczywiście nie każdy chce i ma możliwość realizować wszystkie treningi pod okiem trenera personalnego. To sytuacja idealna. Ale każdy może i powinien raz na 4-6 tygodni taką konsultację odbyć. Aby określić swój poziom wyjściowy, dobrać odpowiednie ćwiczenia i nauczyć się ich wykonania, określić progres jaki powinien następować w kolejnych treningach, aż wreszcie po jakimś czasie znowu się sprawdzić i zmodyfikować lub zupełnie zmienić trening. Do tego jest potrzebny fachowiec, który tylko tym się zajmuje, do tego został przygotowany i wykształcony. Trener zmianowy, jeden na całą salę, odpowiedzialny za sprzątanie, oprowadzanie nowych klientów, włączanie bieżni i muzyki, jeden na kilkadziesiąt osób, pomimo najszczerszych czasami chęci nie jest nam w stanie pomóc. W TI Fitness posiadamy usługę „Coachingu Trenerskiego”, przeznaczoną dla świadomych osób konsultujących się cyklicznie z trenerem- minimum raz w miesiącu. To pewien bardzo atrakcyjny cenowo kompromis, który pozwoli nam nie zmarnować naszego cennego czasu.

Trener przygotowania motorycznego, trener personalny
Mgr Tomasz Gać

Szczegóły: treningi@trenerindywidualny.pl

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.