X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.

Dlaczego przed ustaleniem programu żywieniowego konieczny jest wywiad żywieniowy?


Jednym z zasadniczych celów wspomagania żywieniowego jest korekta błędów żywieniowych, na które składają się zarówno nieprawidłowości w dobowym rozkładzie posiłków jak też niewłaściwa podaż energii i składników pokarmowych. Wiele osób nie ma możliwości spożywania kilku pełnowartościowych posiłków w ciągu dnia, często pojawiają się problemy z niedoborem energii, białka, witamin i składników mineralnych. Dokładna analiza sposobu odżywiania i składu stosowanej diety pozwala wyodrębnić najbardziej niepokojące błędy żywieniowe i umożliwia opracowanie indywidualnego programu ściśle związanego z potrzebami organizmu.

Ustalenie efektywnego programu żywieniowego wymaga przeprowadzenia szczegółowej oceny diety zarówno pod względem jakościowym jak i ilościowym. Spożywanie różnych preparatów, szczególnie o charakterze energetyczno-odżywczym bez podstawowej analizy dotychczasowego sposobu odżywiania może przynieść więcej strat niż korzyści

Ustalenie odpowiedniego programu żywieniowego nie jest zadaniem łatwym i wymaga indywidualnego podejścia oraz bardzo szczegółowej analizy uwzględniającej szereg rozmaitych czynników takich jak: stan zdrowia, stopień i rodzaj aktywności fizycznej,  priorytety treningowe, dotychczasowy sposób odżywiania i skład diety, budowa ciała, preferencje smakowe oraz stopień motywacji.

fitness klub Ursynów

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.