X

Wypełnij formularz by otrzymać kupon


Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję treść regulaminu klubu oraz wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp. Z o.o. ul Ciszewskiego 15 w Warszawie, celem realizacji umowy w zakresie świadczenia usług przez klub.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trenerindywidualny.pl Sp.z o.o. w Warszawie w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mailowy informacji handlowych wysyłanych przez Trenerindywidualny.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w imieniu spółki, bądź na zlecenie jej partnerów biznesowych.

Zielona herbata jest chyba jednym z najzdrowszych napojów na świecie. Zawiera w sobie przeciwutleniacze oraz składniki odżywcze, które korzystnie wpływają na nasze ciało poprawiając między innymi funkcję mózgu oraz  pomagając w pozbyciu się tkanki tłuszczowej.

Napój ten jest bogaty w flawonoidy oraz katechiny, które działają jako silne przeciwutleniacze. Zmniejszają one powstawanie wolnych rodników dzięki czemu chronią komórki przed uszkodzeniem. Zawiera ona również kofeinę oraz l-teanine. Ta pierwsza ma działanie pobudzające a druga poprzez zwiększenie aktywności neuroprzekaźnika hamującego GABA działa antydepresyjnie.

Zielona herbata pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej oraz poprawia sprawność fizyczną. Bioaktywne związki , które są zawarte w zielonej herbacie mogą mieć działanie ochronne; poprzez działanie na neurony może zmniejszyć ryzyko choroby Alzheimera a także Parkinsona. Katechiny zawarte w zielonym napoju mogą skutecznie hamować wzrost bakterii oraz niektórych wirusów; zmniejsza się przez to  ryzyko infekcji, poprawia się stan uzębienia, zmniejsza ryzyko próchnicy i niweluje nieświeży oddech. Niektóre badania dowodzą, że zielona herbata może powodować nieznaczne zmniejszenie poziomu cukru we krwi  co w dłuższej perspektywie obniża ryzyko zachorowania na cukrzycę typu II.

Zielona herbata wpływa na obniżenie cholesterolu całkowitego, oraz frakcji LDL, którą ponadto chroni przed utlenianiem. Badania obserwacyjne wskazują, że osoby pijące zieloną herbatę mają niższe ryzyko chorób układu krążenia.

Podsumowując: zielona herbata ma bardzo pozytywny wpływ na nasz organizm, pomaga w uniknięciu wielu chorób, działa antydepresyjnie oraz pobudza nasze ciało.

Trener personalny, Trener przygotowania motorycznego Warszawa
fitness klub Ursynów

UMÓW SIĘ NA PIERWSZY, DARMOWY TRENING PERSONALNY

+
ogólnorozwojowy sylwetkowy
rehabilitacyjny po kontuzji motoryczny
pod kątem innego sportu
nasz karnet karta MultiSport
fitprofit ok system sam trening z wejściem
Zapoznałem się i akceptuję regulamin treningów personalnych.